OSET 12.5 Eco

12.5 Eco 24v je sourozenec závodní verze 12.5 Racing. Je to jednoduchý, robustní, nastavitelný a snadno ovladatelný stroj pro jezdce od dvou do pěti let. Verze Eco je vhodná pro začínající jezdce, její pořizovací cena je nižší, než u verze Racing. V porovnání se stejným modelem z let 2007-2014 je nová verze na vyšší technické úrovni.

12.5 Eco 24v GALERIE/TECHNICKÁ DATA

Rozvor
725mm
Výška sedla
390mm
Světlá výška
152mm
Výška řídítek
650mm
Kola
12,5 Al ráfky/náboje
Pérování
Přední teleskopická vidlice.
Brzdy
Přední V čelisti. Zadní bubnová.
Motor
600w OSET neodymový magnetický DC motor.
Ovládání
24v OSET nastavení rychlosti a reakce.
Baterie
2x8ah AGM SLA.
Nabíjení
2amp 24v.
Věková skupina
2-5 let
Hnotnost
29,8kg
Nosnost
27,5kg
CENA
30 900Kč
O motorce

12.5 Eco využívá stejný motor (24v 600w), dvoupolohový regulátor a rám jako verze Racing. Rozdíl je pouze v kolech, pneumatikách, vidlicích, řidítkách, tlumičích, představci a brzdách. Model Eco využívá klasickou „V brzdu“ na předním kole a bubnovou na zadním. Brzdové páčky jsou nastavitelné podle velikosti rukou.

Důraz je kladen na bezpečnostní prvky, ON/OFF přepínač na řidítkách je snadno ovladatelný jezdcem a pro rodiče je stroj vybaven spínacím klíčem, aby děti nejezdili bez jejich vědomí. OSET regulátor umožňuje snadné nastavení charakteristiky motocyklu. Odstraněním gumové zátky v oblasti nádrže lze upravit rychlost. Tu lze nastavit od rychlosti chůze s nízkou spotřebou energie až po maximální výkon pro zkušenější jezdce. Pro začátečníky lze plyn nastavit tak, aby se bez problému naučili stroj ovládat.

Model 12.5 Eco je vybaven krytem řetězu po celé jeho délce a na zakázku vyráběnými pedály. Tento stroj při nižší pořizovací ceně neztrácí na hodnotě, případě dalšího prodeje.

OSET 12.5 Eco se stal prvním motocyklem pro tisíce dětí po celém světě a je považován za nejvhodnější variantu pro začátečníky.

GALERIE