OSET 12.5 Race

12.5 Racing 24v využívá technologie, které nikdy dříve, u tak malých strojů nebyly použity. Rám, kotoučové brzdy, nastavitelné tlumiče, 600w motor a dvoupolohový regulátor poskytují nejlepší zážitek z jízdy. Předchozí model byl celosvětový trhák a ten současný je ještě lepší ve všech ohledech!

OSET 12.5 Race GALERIE/TECHNICKÁ DATA

Rozvor
725mm
Výška sedla
390mm
Světlá výška
152mm
Výška řídítek
650mm
Kola
12.5 Al ráfky/náboje
Pérování
Přední teleskopická 40mm. Zadní pružina/olej.
Brzdy
Přední 160mm. Zadní 140mm kotoučové.
Motor
600w OSET neodymový magnetický DC motor.
Ovládání
24v OSET nastavení rychlosti a reakce.
Baterie
2x10ah AGM SLA.
Nabíjení
2amp 24v.
Věková skupina
2-5 let
Hnotnost
29,8kg
Nosnost
27,5kg
CENA
37 500Kč
O motorce

12.5 Racing 24v je vysoce specifický motocykl, který může růst společně se svým jezdcem. Stejně jako verze 12.5 Eco je i tento stroj vhodný pro začátečníky. Motocykly OSET jsou známé tím, že neztrácejí na hodnotě. U tohoto modelu očekáváme stejný vývoj.

OSET 12.5 Racing využívá ty nejlepší komponenty jako kotoučové brzdy vpředu i vzadu, kola z lehkých slitin, náboje, řidítka, pedály a kvalitní nastavitelné odpružení. Naučit se řídit tento stroj je možná jednodušší, než jízda na kole, ale zároveň ho lze použít pro první krůčky v soutěžích.

Model 2016 přináší vyšší úroveň těsnění motoru a zlepšuje zrychlení a zpomalení stroje. Nový je také design, který barevně ladí s továrním oblečením pro závodníky.

Důraz je kladen na bezpečnostní prvky, ON/OFF přepínač na řidítkách je snadno ovladatelný jezdcem a pro rodiče je stroj vybaven spínacím klíčem, aby děti nejezdili bez jejich vědomí. OSET regulátor umožňuje snadné nastavení charakteristiky motocyklu. Odstraněním gumové zátky v oblasti nádrže lze upravit rychlost. Tu lze nastavit od rychlosti chůze s nízkou spotřebou energie až po maximální výkon pro zkušenější jezdce. Pro začátečníky lze plyn nastavit tak, aby se bez problému naučili stroj ovládat.

12.5 Racing vykouzlí úsměv na tváři dětí i dospělých. Tento motocykl nastavil laťku v oblasti malých motocyklů hodně vysoko a svou univerzálností bude vyhovovat začátečníkům i pokročilým jezdcům.

GALERIE