OSET 20.0 Eco

20.0 Eco se postupně vyvinul do víceúčelového stroje. Byl navržen pro 8-12leté jezdce, ale oblíbili si ho i dospělí. Jak dokazuje reklamní spot „Storm the Embassy“, jedná se o robustní a výkonný motocykl.

OSET 20.0 Eco GALERIE/TECHNICKÁ DATA

Rozvor
1050mm
Výška sedla
550mm
Světlá výška
290mm
Výška řídítek
980mm
Kola
20” AL ráfky/náboje
Pérování
Přední teleskopická vidlice-vzduch. Zadní pružina/olej stavitelná
Brzdy
Přední + zadní 160mm hydraulické kotoučové.
Motor
1200w OSET neodymový magnetický DC motor.
Ovládání
48v OSET nastavení síly, rychlosti a reakce
Baterie
4x10ah AGM SLA.
Nabíjení
2amp 48v.
Věková skupina
8+ let
Hnotnost
46,6kg
Nosnost
45,5kg
CENA
67 900Kč
O motorce

20.0 Eco kombinuje vysoký výkon a nízkou hmotnost, což umožňuje snadnou ovladatelnost. Podobně jako všechny stroje OSET, je silný, využívá ocelový rám, hydraulické kotoučové brzdy, řídítka, představec a pedály z lehkých slitin. Přední a zadní tlumiče jsou nastavitelné.

Modelová řada pro rok 2016 přináší tyto zlepšení: nový upevňovací systém baterií, zlepšené utěsnění motoru, pevnější stojánek, uchycení pedálů, plynulejší zrychlení a zpomalení a v neposlední řadě nový vzhled motocyklu.

Bezpečnost jezdce je vždy na prvním místě, proto je ON/OFF přepínač umístěny na řidítkách tak, aby byl snadno ovladatelný jezdcem. Pro rodiče je stroj vybaven klíčem, který mohou snadno vyjmout, aby měli motocykl pod kontrolou v případě jejich nepřítomnosti. Třípolohový regulátor výkonu je navržen pro jednoduché nastavení charakteristiky motocyklu. Odstraněním gumové zátky v oblasti nádrže může dospělý nastavit výkon a rychlost od nejpomalejší (rychlost chůze) po maximální soutěžní nastavení. Pro ty, kteří se jízdu na motocyklu teprve učí, lze nastavit odezvu plynu.

20.0 Eco je vhodný pro začátečníka, rekreačního jezdce, ale i závodníka.

Přední nastavitelná vzduchová vidlice.

Nastavení rychlosti a odezvy plynu.

Kryt předního kotouče.

GALERIE