OSET 20.0 Race

20.0 RACING je závodní motocykl pro jezdce ve věku 8-12 let. Je vybaven širokým zadním ráfkem a 3“ širokou závodní pneumatikou, kyvnou vidlicí, unašečem rozety a rozetou z lehkých slitin, což umožňuje snadnou změnu převodů.

OSET 20.0 Race GALERIE/TECHNICKÁ DATA

Rozvor
1050mm
Výška sedla
550mm
Světlá výška
290mm
Výška řídítek
980mm
Kola
Přední 20” Al ráfek/nádoj. Zadní 14” al motocyklový ráfek.
Pérování
Přední teleskopická vidlice-vzduch. Zadní pružina/olej stavitelná.
Brzdy
Přední + zadní 160mm hydraulické kotoučové.
Motor
1200w OSET neodymový magnetický DC motor.
Ovládání
48v OSET nastavení síly, rychlosti a reakce
Baterie
4x10ah AGM SLA.
Nabíjení
2amp 48v.
Věková skupina
8+ let
Hnotnost
46,6kg
Nosnost
45,5kg
CENA
74 900Kč
O motorce

20.0 Racing je vhodnou volbou pro závodní jezdce pro svůj maximální výkon. Výkon motoru může být nastaven na všechny režimy jízdy a tlumiče lze nastavit podle váhy a přání jezdce.

Modelová řada pro rok 2016 přináší tyto zlepšení: nový upevňovací systém baterií, zlepšené utěsnění motoru, pevnější stojánek, uchycení pedálů, plynulejší zrychlení a zpomalení a v neposlední řadě nový vzhled motocyklu.

Bezpečnost jezdce je vždy na prvním místě, proto je ON/OFF přepínač umístěny na řidítkách tak, aby byl snadno ovladatelný jezdcem. Pro rodiče je stroj vybaven klíčem, který mohou snadno vyjmout, aby měli motocykl pod kontrolou v případě jejich nepřítomnosti. Třípolohový regulátor výkonu je navržen pro jednoduché nastavení charakteristiky motocyklu. Odstraněním gumové zátky v oblasti nádrže může dospělý nastavit výkon a rychlost od nejpomalejší (rychlost chůze) po maximální soutěžní nastavení. Pro ty, kteří se jízdu na motocyklu teprve učí, lze nastavit odezvu plynu.

20.0 Racing dlouhodobě poráží stroje se spalovacím motorem na trialových soutěžích ve Velké Británii, motocykly OSET se vždy umísťují na stupních vítězů.

Kované stupačky z lehkých slitin.

Al kyvná vidlice.

Řetězová kola z lehkých slitin.

GALERIE